Nabídka zánovních modelů
Nabídka zakázkových modelů
Second Hand

Vzhledem k postupně se rozvíjejícím trhu s modely velkých měřítek i v České republice, reagujeme tímto oddílem na potřebu inzerovat nabídku zánovních modelů, popřípadně vlastních výrobků schopnějších modelářů.

Důvodů k nabídce je celá řada

Velké modely mají svá specifika. Nejprozaičtějším důvodem k prodeji modelů jsou tak prostorové důvody, jízdní vlastnosti modelu nekompatibilní s kolejištěm, k tomu se přidružuje nutnost stěhování nebo prostá ztráta zájmu. Šikovnější modeláři, kteří jsou schopni vyrábět části nebo i celé modely a doplňky ve velkých měřítkách, tady mohou nají jednu z možností prezentace své nabídky i pro ostatní.

Způsob prezentování nabídky

Každý zájemce o prezentaci zašle svou nabídku elektronicky na adresu info@drah-servis.cz. Nabídka by měla obsahovat pokud možno úplné a zejména pravdivé údaje o modelu. Zejména co se týká jeho eventuálního opotřebení. Nabídku by měla doplňovat jedna nebo více fotografií. Rozlišení fotografií by se mělo pohybovat zhruba 800×600 Pixelů. Samozřejmostí by měla být i požadovaná cena. Zatím neuvažujeme o provozování nějaké formy aukcí. Na to jsou jiné servery. Zaslané podklady zpracujeme a zveřejníme v tomto oddíle našich webových stránek.

Předpokládáme včasnou informaci o prodání nabízeného zboží

Samozřejmě aby nedocházelo k matení dalších zájemců, kteří například spoří do prasátka, aby se k modelu dostali...
Je téměř jisté, že se forma a podmínky nabídky budou postupně měnit. Budeme samozřjmě reagovat na požadavky jak nabízejících, tak i kupujících, aby byla nalezena pokud možno ideální forma těchto sdělení.


LGB Art. 20420

Elektrická lokomotiva MOB Ge 4/4 8003


LG 20420
  

Nejstarší varianta modelu moderní švýcarské elektrické tyristorové lokomotivy pro metrový rozchod z roku 1995 od LGB. Model je v barvách dráhy Montreux-Berner Oberland Bahn (MOB).
Model je samozřejmě analogový a má rozhraní pro montáž dekodéru.
Modelář - sběratel má celkem 4 takové lokomotivy, takže jednu rád postoupí dalšímu zájemci. Model je nepoužitý a v původním balení.

Cena modelu 14 000,- Kč

Bližší informace k modelům Ge 4/4 III lze získat na straně:

elektrické lokomotivy<br/>RhB řady Ge 4/4 III<br/>LGB

elektrické lokomotivy
RhB řady Ge 4/4 III
LGB

 

logo
logo
logo
TOPlist << ZPĚT
MAPA STRÁNEK PRO SNAZŠÍ ORIENTACI
Firma založena 1994 | DRAH-servis spol. s r. o. | Úlehle 1 | 621 00 | Brno
info@drah-servis.cz | tel.: +420 602 721 272 | fax: +420 541 218 918
Počítadlo přístupů :