Prodejní centrum a předváděcí dráha
Přehled předváděcích modelů vozidel

Prodejna je sice »kamenná«, ale nemá pravidelnou provozní dobu, protože zákazníků není ještě tolik, aby bylo možno pokrýt provozní náklady takového specializovaného obchodu. Návštěvu je tedy třeba dohodnout telefonicky (+420 602 721 272) nebo elektronickou poštou (info@drah-servis.cz).

Komfortní předvedení modelů v jízdě

Prodejní centrum je samozřejmě v teple pod střechou, ale zároveň je v bezprostřední blízkosti zahradního kolejiště. Předvádění modelů přímo v terénu není tedy problémem. Pod regály s modely je zkušební dráha - nádraží se dvěma smyčkami a programovací kolejí. Dráha je samozřejmě s digitálním napájením a je možné ji napojit na počítač, takže lze dobře demonstrovat všechny výhody digitálního systému.
  
 


  

Demonstrovat lze ovládání jak s drátovým připojením ovladačů, tak i RC systém. Kolejiště je sestaveno z mosazných kolejí i s použitím oblouků LGB R1, takže pro některé modely je v celé délce nesjízdné. V provozu je i elektronika smyčky ve zkratovém režimu. Programovací kolej je přepínatelná z provozního do programovacího režimu. Napájecí centrála je Massoth DiMAX 1200Z s ovladači Navigator.

Přehled předváděcích vozidel<br/>firemního kolejiště

Přehled předváděcích vozidel
firemního kolejiště

Servis a další zacházení s modely

Dílna je vybavena pro všechny práce spojené se servisem vozidel, jejich digitalizací a ozvučování. Zde jsou také montovány živé parní modely a jejich RC ovládací systémy.

  

logo
logo
logo
TOPlist << ZPĚT
MAPA STRÁNEK PRO SNAZŠÍ ORIENTACI
Firma založena 1994 | DRAH-servis spol. s r. o. | Úlehle 1 | 621 00 | Brno
info@drah-servis.cz | tel.: +420 602 721 272 | fax: +420 541 218 918
Počítadlo přístupů :