Slevy modelů
Akční nabídky
Výprodej

V tomto oddíle budou představovány výrobky, které jsou prodávány za nižší cenu, než je obvyklé. Důvodem může být speciální akce (např. vánoce, výročí, ap.), sleva výrobce nebo prostý výprodej hůř prodejného zboží.
Akční ceny jsou pochopitelně uvedeny včetně DPH. Nabídka platí vždy do vyprodání zásob.LGB Art. 31075 — cena: 1 800,- Kč


31075
   

Rakouský osobní dvounápravový vůz s nástupními plošinami a hladkou valenou střechou – ve variantě Murtalbahn Ci 63 s reklamním potiskem LGB. Vůz opravdu byl v této variantě v provozu. Tmavá vínová barva karoserie neuráží, ale barevný pás s informací o tom, že LGB je první modelová dráha pro vnitřek i venek, je snesitelný spíše na krabicích s modely. Nicméně snížená cena může tento vůz omilostnit ve sbírce. Pro někoho může posloužit také jako podklad pro tvorbu vlastního vozu. Stačí jen odstranit potisk a přidat nálepku ČSD nebo individuální modelářskou vlastnickou značku (F.M.Z.D. – Frantova modelová zahradní dráha).

LGB Art. 32076 — cena: 1 650,- Kč


32076
   

Osobní dvounápravový vůz s nástupními plošinami a hladkou valenou střechou – ve variantě s potiskem k fotbalovému mistrovství.
U tohoto modelu výrobci evidentně nevyšla vsázka na míru fotbalového fandovství u železničních modelářů. Nicméně i podle vkusu mnohých »hnusně« pomalovaný model lze dobře využít jako základ na výrobu vlastního, v našem případě třeba českého vozu. Přestříkání není nic extra složitého, a nemusíme litovat, že děláme hokus-pokusy s něčím, co vypadá k světu.

LGB Art. 33703 — cena: 2 900,- Kč


33703


  

Německý osobní čtyřnápravový vůz DB Wangerooge řady KB4i č. Han 104 s celovozovou reklamou »delial« se žlutým podkladem patrně také modeláře nepřesvědčil. Snížená cena je však zajímavá. Žlutá barva vozu není zas nějak extra ukřičená a konec konců – celovozové reklamy k současnosti patří, tak co. Pozorní si všimnou, že v tomto případě jde o variantu šestiokenného vozu s mnoha funkčními detaily – model má individuálně spouštěcí všechna okna, nástupní plošiny se sklopným zábradlím a sklápěcím přechodovým plechem a otvírací přechodovou brankou, posuvné vstupní dveře, propracovaný interiér se sedačkami a dvoupatrovými zavazadlovými policemi. Co se týká uvedených funkčních pohyblivých součástí – jde o nejpropracovanější osobní vozy v sortimentu LGB vůbec. Takže – i kdyby měl být vůz přestříkán, stojí za to.


 

logo
logo
logo
TOPlist << ZPĚT
MAPA STRÁNEK PRO SNAZŠÍ ORIENTACI
Firma založena 1994 | DRAH-servis spol. s r. o. | Úlehle 1 | 621 00 | Brno
info@drah-servis.cz | tel.: +420 602 721 272 | fax: +420 541 218 918
Počítadlo přístupů :